WiFi "Wifi ile her nerede olursanız olun kablosuz modem ya da akıllı telefonunuz üzerinden cihazınızla internete bağlanabilirsiniz....."

Dual-Band WiFi

 Promacto Pro X serisinde eski modellerden farklı olarak Dual-Band WiFi yongası bulunmaktadır. Bu sayede cihaz hem 2.4 Ghz hem de 5 Ghz bant aralığında internete kablosuz olarak bağlanabilmektedir. Dual-Band WiFi yongasının avanatajı sık ve wireless için kullanılan 2.4 Ghz frekansında dışarıdan etki çok olacağından 5 Ghz frekansı ile kesintisiz internet sağlayabilmesidir. Ev ya da işyerlerinde kablosuz klavye/mouse, mikrodalga fırın, telsiz telefon vb. kablosuz cihazların tümü 2.4 Ghz frekansını kullandığı için internet kullanımda kopmalar gerçekleşmektedir. Bu nedenle 5 Ghz frekans aralığı geniş bant aralığı ile kablosuz interneti daha etkin kullanıma imkan verir.

Miracast

 Miracast Teknolojisi
Android 4.4 ve üzeri versiyonlarda kablosuz ekran paylaşımına imkan veren bir protokoldür. Miracast ile android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizden kablosuz görüntü aktarımı yapabilirsiniz.

AirPlay

 Airplay
 AirPlay ile IOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerden kablosuz ekran paylaşımı yapabilirsiniz. Apple TV aksesuarlarında olduğu gibi akıllı telefon ve tabletinizin ekranını projeksiyon cihazına aktarabilr ve anlık olarak ekranınızı dev ekranda kullanabilirsiniz.

 

2013 Promacto. Tüm hakları saklıdır. Promacto Projeksiyon