Projeksiyon Perdeleri

Ters Projeksiyon Perdeleri

ters projeksiyon filmi ve perdesi Ters Projeksiyon perdeleri görüntü kaybını azaltara daha yoğun kontrastlı ve çift taraflı görüntü almanızı sağlar. Bu perdeler kumaş ve film olmak üzere ikiye ayrılır.
 Kumaş olanlar standart projeksiyon perdeleri gibidir ve iyi sonuç verirler.
 Film olanlar ise çok kaliteli bir materyale sahip olup kumaşa oranla %30 daha yoğun ve parlak bir kontrast sağlar. Bu perdelerinde standart projeksiyon perdeleri gibi motorlu ve storlu olmak üzere iki modeli bulunmaktadır.Perdelerimiz 2 yıl garantilidir.
Ölçüleri;
155*155, 180*180 ve 200*200'dür.

NOT: Film olan sadece 150*150 ölçülerindedir.

Motorlu Projeksiyon Perdeleri

 

uzaktan kumandalı motorlu projeksiyon perdesi Motorlu Projeksiyon Perdeleri uzaktan kumandalı ve kablo buton kumandalı olmak üzere 2 modeldir. Uzaktan kumandalı modellerde perdenin yanına gitmeden oda içinde herhangi bir yerden perdenizi açabilir ya da kapatabilirsiniz.. Kablolu kumanda modellerinde ise perdenin yanında bulunan buton ile perdeyi açma kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Boyutlarını seçebileceğiniz perdeler, kullanım açısından size çok fazla kolaylık sağlar ve görüntü kaybını azaltarak daha yoğun kontrastlı görüntü almanızı sağlar. Projeksiyon perdeleri hakkında detaylı olarak bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.Fiyat olarak mekanizmalı olması itibariyle storlu perdelere nazaran biraz daha pahalıdır. Fakat kullanım kolaylığı açısından çok fark eder. Perdelerimiz 2 yıl garantilidir.

Storlu Projeksiyon Perdeleri

 Storlu perde Özel polisilikon bazlı,ışık kırılmasını sağlayan özel bir üründen üretilmiştir.160 Derece yatay görüş açısı her yerden istenilen görüntüyü alabilir. Mükemmel ev sineması ve prezentasyon için 1.1 geri dönüşüm oranı saglar.Projektörünüzün verdiği değerleri aynen perdenizde görebilirsiniz.storlu projeksiyon perdesi
 Minumum ışık kaybı için Arkası siyah Karartma kullanılmıştır.Perdenin ön yüzündeki siyah kontrast çerçeve, sayesinde görüntüyü ayrı bir moda sokar ve izleyiciye seyir zevkini artırır.Minumum ışık kaybı için Arkası siyah Karartma kullanılmıştır.Perdenin ön yüzündeki siyah kontrast çerçeve, sayesinde görüntüyü ayrı bir moda sokar ve izleyiciye seyir zevkini artırır.Perdenin özel projeksiyon yüzeyi ile üretilmiş olması,görüntü kaynağından yansıtılan görüntünün çözünürlüğünün bozulmadan perdede görünebilmesini sağlar.Normal kumaşla üretilen perdelerde projeksiyonunuzdan aldığınız görüntü degerleri %50 oranında düşme kaydeder.Projeksiyon perdeniz arka tarafına ışık geçiriyorsa yansıttığınız görüntüde ışık gücü kaybına yol açıyor demektir.Projeksiyon cihazınızın ansi lümen değerinden tam olarak faydalanabilmek isityorsanız perdeniz arka tarafına ışık geçirmemelidir. 

Taşınabilir Projeksiyon Perdeleri

portatif, taşınabilir projeksiyon perdesi

Perde Ölçüleri

Ölçüler / Perde Türü

 

Glass Fiber (Cam Elyaflı)

Glass Beaded (Cam Tozlu)

Ters Projeksiyon Perdesi (Çift Taraflı)

Ters Projeksiyon Filmi (Çift Taraflı)

155*155

X

X

X

X

180*180

X

X

X

-

200*200

X

X

X

-

240*180

X

X

-

-

240*200

X

X

-

-

240*240

X

X

-

-

250*190

X

X

-

-

300*200

X

X

-

-

300*225

X

X

-

-

Not: İstediğiniz ölçülerde ve ebatlarda; dekor, sahne ve projeksiyon perdesi yapıyoruz.
2013 Promacto. Tüm hakları saklıdır. Promacto Projeksiyon